خانه > آنفولانزای خوکی یا دولت ِ کودتا ؟ > آنفولانزای خوکی یا دولت ِ کودتا ؟

آنفولانزای خوکی یا دولت ِ کودتا ؟

کدام یک مدارس را در 13 آبان تعطیل می کنند :

آنفولانزای خوکی

آنفولانزای خوکی یا دولت ِ کودتا ؟

آنفولانزای خوکی یا دولت ِ کودتا ؟

در مملکت ِ امام ِ زمان ، که آنفولانزای خوکی ، نامش آنفولانزای نوع A است !  انتشار خبر تعطیلی بیشتر از  3 مدرسه در تهران به خاطر آنفولانزای خوکی  ، نگران کننده است .  البته ، خوانندگان ِ جان ! استحضار دارند که این نگرانی نه از بابت آنفولانزای خوکی و تعطیلی  آموزش و پروش در وزارت خانه ی بی صاحب  است  ،  بلکه  از بابت ِ تجمع 13 آبان است . تجمعی که علی القاعده بر محوریت دانش آموزان بنا نهاده شده است   و با تعطیلی مدارس می تواند تحت تاثیر قرار بگیرد.

( تلخند عجیبی است  بازی ِ روزگار ! هیچگاه فکر نمی کردم نگران تعطیل شدن ِ 13 آبان  باشم . آن هم روزی که میردامادی در زندان است و خوئینی ها زیر ضرب ِ دشنام  است و عباس عبدی  محصور  !  بازی چرخ طرفه تر از آن است که در ذهن کودکانه ی ما  می گذشت … )

اما اصل ِ موضوع . نگرانی تعطیل شدن ِ مدارس  توسط ِ ویروسی خطرناکتر از آنفولانزای خوکی ، البته نگرانی کمی نیست . اما  تا زندانیان ِ سیاسی را داریم غمی نیست ! خانواده های  بزرگوار زندانیان سیاسی ششم آبان تجمع دارند  و بیانیه صادر کرده اند برای برگزاری تجمع . البته نگفته اند کجا ؟ اما هر جا باشد  مبارک است . این تجمع ، درست  یک هفته  قبل از سیزده آبان مناسبت و زمان خوبی است تا  قرار و مدار هفته ی آینده را بگذاریم  و در صورت تعطیلی ِ مدارس  هم  از گسترش ِ  ویروس آنفولانزای خوکی   .. نه ببخشید !  از گسترش ِ دولت ِ کودتا …  جلوگیری کنیم .

.

.Nam

پی نوشت : شاهد از غیب رسید! این نامه  را ببینید .

از معاونت دولت ِ آنفولانزای خوکی   به روزنامه ها :

نظر به این که احتمال تحرک گروه های مخالف نظام در آستانه روز 13 آبان  و منحرف نمودن افکار عمومی  از مراسم ِ روز ِ ملی مبارزه علیه استکبار جهانی وجود دارد ، احتمالا برخی جریان های سیاسی داخلی نیز در ادامه مسائل پس از انتخابات ریاست جمهوری قصد بهره برداری سیاسی و برهم زدن آرامش جامعه را از این روز داشته باشند ، پیرو مکاتبات قبلی و با تاکید بر اینکه موضوع انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری با توجه به تایید مراجع رسمی و قانونی، خاتمه یافته است خواهشمند است از درج هرگونه خبر، عکس و مطلبی که موجب ایجاد تنش در جامعه و بر هم زننده نظم عمومی است جدا خودداری به عمل آید.

Advertisements
 1. sabz
  اکتبر 26, 2009 در 8:53 ب.ظ.

  dolate kodeta ama ba tarfande anfolanza

 2. اکتبر 26, 2009 در 8:53 ب.ظ.

  نتیجه:
  روز 13 آبان آنفولوآنزای خوکی خیلی خطرناک است و به همین دلیل در این روز مدرسه‌ها تعطیل خواهند شد.

 3. لاله
  اکتبر 26, 2009 در 10:20 ب.ظ.

  شاهد از غیب رسید :
  نامه محرمانه معاون وزیر دولت کودتا برای سانسور اخبار روزنامه‌های کشور در مورد ۱۳ آبان

  دولت کودتا در آخرین پرده از اقدامات سرکوبگرانه خود در ایجاد خفقان رسانه ای و با ترس از حضور گسترده حامیان جنبش سبز در خیابانهای تهران در روز 13 آبان با صدور دستوری برای تمامی رسانه ها از روزنامه ها گرفته تا خبرگزاری‌ها و سایت های خبری آنان را به سانسور اخبار مربوط به 13 آبان دعوت کرده است.

  به گزارش موج سبز آزادی در این نامه که مهرهای خیلی محرمانه و فوری بر آن نمایان است، معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد دولت کودتا با اشاره به نزدیک شدن به روز 13 آبان و آماده شدن حامیان جنبش سبز برای حضور در این راهپیمایی عمومی از حامیان جنبش سبز با عنوان «تحرک گروه های مخالف نظام در آستانه روز 13 آبان» یاد کرده و آن را با هدف «منحرف نمودن افکار عمومی از مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» دانسته و عنوان کرده است: «احتمالا برخی جریان های سیاسی داخلی نیز در ادامه مسائل پس از انتخابات ریاست جمهوری قصد بهره برداری سیاسی و برهم زدن آرامش جامعه را از این روز داشته باشند.»

  وی با اشاره به سایر دستورالعمل های دولت کودتا در سانسور کامل اخبار مربوط به نامزدهای معترض ادامه داده است: «پیرو مکاتبات قبلی و با تاکید بر اینکه موضوع انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری با توجه به تایید مراجع رسمی و قانونی، خاتمه یافته است خواهشمند است از درج هرگونه خبر، عکس و مطلبی که موجب ایجاد تنش در جامعه و بر هم زننده نظم عمومی است جدا خودداری به عمل آید.»

  این نامه که به امضای علیرضا ملکیان معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد رسیده البته اولین نامه اعمال دستور سانسور امضا شده توسط وی در ماههای اخیر نیست و وی پیش از این نیز در نامه ای از رسانه ها خواسته بود با توجه به پایان انتخابات ریاست جمهوری و تایید انتخابات از سوی مراجع حکومتی مانند شورای نگهبان از درج اخبار مربوط به میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو نامزد معترض به نتایج انتخابات پرهیز کننده و بدین ترتیب سعی کرده بود کلا صورت مسئله اعتراض به روند برگزاری انتخابات و اتفاقات پس از آن را کلا پاک نماید.

 4. پیرزاد
  اکتبر 27, 2009 در 6:33 ق.ظ.

  بنظرمیرسه انفلوانزای خوکی-دولتی باشه

 5. اکتبر 27, 2009 در 6:34 ق.ظ.

  پس می خواستید از تلویزیون و رادیو برای 13 آبان تبلیغ کنند؟ همان جنتی که کرد برای هفت پشتشان بس بود.

 6. پیرزاد
  اکتبر 27, 2009 در 6:56 ق.ظ.

  زبان سبز عزیز عکس بالا قاعدتاباید یاداور نماینده پیغمبر رحمت للعالمین باشند حداقل توی این عکس که وحشت للعالمینند.دوم این این انفلوانزا خوکی-دولتی-کودتایی-ولاییست.
  وامسنش رامدتیست که سبزها دراختیاردارند.
  این قضیه را نمیدونم شنیدی یانه بعدازپیروزی تاریخی تیم بسکتبال ایران بر چین رادیوورزش با یکی ازمسئولین بسکتبال مصاحبه میکرد پرسید راز این پیروزی چه بودتمرین زیاد/مربی خوب یادوپینگی چیزی بوده؟ گفت خیرهیچی نبودفقط توی رختکن بجه ها دستهای همدیگرراگرفتنددستهارابالا بردندوفریادزدند نترسید نترسید ماهمه باهمستیم. سریع برنامه راقطع کردند.

  • زبان سبز
   اکتبر 27, 2009 در 9:09 ب.ظ.

   شما لطف دارید به ما
   از دیدارتان ممنون
   سر سبز باشید

 7. اکتبر 27, 2009 در 3:01 ب.ظ.

  به عقیده ی من به واژه ویروس خوکی ولایتی انس عجیبی داره
  ارتباط خیلی جالبی هم با عکس این پست داره
  جالب بود

 8. قورمه سبزی
  اکتبر 27, 2009 در 7:24 ب.ظ.

  این تیترهای شما من و کشته به خدا
  از بس جو گیر شدم می خوام یک وبلاگ بزنم برای این تیترها
  محشری

  • زبان سبز
   اکتبر 27, 2009 در 9:08 ب.ظ.

   سلام
   می خوای این لینک ها رو وبلاگ بزنی 🙂
   معلومه که کله ت بوی قورمه سبزی می ده

   در هر صورت اگر زدی خبرم کن تا لینکت کنم در عوض یک قورمه سبزی ایرانی ِ با یک وجب روغن سبز میهمان

   ( ترجیحا ٌ اگر شد ، در همین WordPress بزن )
   به امید دیدار

 9. اکتبر 27, 2009 در 7:56 ب.ظ.

  عبدالله نوری:

  اگر اجازه بیان اعتراضات مردم را ندهند،‌ حکومت است که باید جابجا شود

  رفتار حکومت همچون چوپان درغگو نباشد

  حقوق ملت در قانون اساسی را ورق‌پاره و بخش‌های دیگر را متن مقدس می‌دانند

 10. اکتبر 27, 2009 در 11:03 ب.ظ.

  جالب است به مناسبت هفته نیروی انتظامی هم قوای نظامی برای خودش دارد این ور و آن ور بیشتر از جبیش خرج می کند.

 11. ناشناس
  اکتبر 28, 2009 در 4:49 ق.ظ.

  زبان سبز عزیز
  28 ساله ام سرطان داشتم طبق پیش بینی ها الان میبایستی مرده باشم ناامید و ناتوان وافسرده و خراب(میرفتم که به اطرافیانم بگویم رو ترک حال من خراب کن) ناگاه بانک جرسی برخاست نفس مسیحابودمرده بدم زنده شدم سوختم تمام درگیری های خواهران و برادرانم را دوزانو(بررکوع)تماشا کردم و گریستم خودم رادربرابر جوانانی دیدم که به من درس مقاومت وسرافرازی دادندومیدهندالان خوب خوبم دکتر ها میگن معجزه است (من و تو می دانیم چیست). دکتر لوترمینک سخنرانی خیلی معروفی داره که باترجیع بند بعدازظهر رویایی داشتم شروع میشه که سیاه و سفید برابرند وقس علیهذا من هم رویایی دارم که یک روز همراه زبان سبزو دیگر دوستان سبزدرورزشگاه یا میدان ازادی همه با هم سرود پیروزی میخوانیم ودیگرهرگز خواهران ومادران پدران و برادران سیه پوش نباشند کوره ادم سوزی کهریزک نباشدو هولوکاستش را کسی انکاز نکند. به امید ان روز من که شما را خیلی دوست دارم. به امید دیدار همه در کمتر از دوسال دیگر.

 12. پیرزاد جوانی
  اکتبر 28, 2009 در 4:51 ق.ظ.

  زبان سبز جان ببخش پیام قبلی مال من بود

 13. فریاد سبز
  اکتبر 28, 2009 در 5:42 ق.ظ.

  ای تف بر این ریخت و قیافه آقای سید احمد خاتمی.حیف تشابه اسمی که با فرزند رشید جنبش سبز سید محمد خاتمی داری و گرنه چند تا کلفت بارت میکردم.ریدم به این قیافه ملکوتیت آشغال…
  ببین چه جوری اول صبحی روزمان را خراب میکنی زبان سبز.آخه آدم قحطی بود عکس این گوریلو تیتر کردی؟

 14. پیرزاد
  اکتبر 28, 2009 در 5:59 ق.ظ.

  اقا ما یه بار که برا مداوا به بلاد کفر میرفتیم ترانزیت شدیم توی هواپیمای خطوط خارجی ایشونو دیدم ایستاده و هی بلند بلند میگه سمانی سمانی کنجکاوشدم کفتم اقا اینجا سمنو نمیدن گفت هشت چی میشه گفتم ثمانی ولی اینا عربی نمیدونند تازه شما درست جلوی هفت ایستادی هشت یکی اونور تره خدایا مملکت کورش و داریوش و امیر کبیردست کیاافتاده باورکنید عین حقیقته تازه در اخرین لحظات قبل از پروازدرحالی که بلند بلند باموبایل حرف میزدوبه امورمملکت رسیدگی میکرد بزور موبایل روازش گرفتند.

 15. ناشناس
  اکتبر 28, 2009 در 8:57 ق.ظ.

  ناشناس :زبان سبز عزیز28 ساله ام سرطان داشتم طبق پیش بینی ها الان میبایستی مرده باشم ناامید و ناتوان وافسرده و خراب(میرفتم که به اطرافیانم بگویم رو ترک حال من خراب کن) ناگاه بانک جرسی برخاست نفس مسیحابودمرده بدم زنده شدم سوختم تمام درگیری های خواهران و برادرانم را دوزانو(برسجده)تماشا کردم و گریستم خودم رادربرابر جوانانی دیدم که به من درس مقاومت وسرافرازی دادندومیدهندالان خوب خوبم دکتر ها میگن معجزه است (من و تو می دانیم چیست). دکتر لوترمینک سخنرانی خیلی معروفی داره که باترجیع بند بعدازظهر رویایی داشتم شروع میشه که سیاه و سفید برابرند وقس علیهذا من هم رویایی دارم که یک روز همراه زبان سبزو دیگر دوستان سبزدرورزشگاه یا میدان ازادی همه با هم سرود پیروزی میخوانیم ودیگرهرگز خواهران ومادران پدران و برادران سیه پوش نباشند کوره ادم سوزی کهریزک نباشدو هولوکاستش را کسی انکاز نکند. به امید ان روز من که شما را خیلی دوست دارم. به امید دیدار همه در کمتر از دوسال دیگر.

 16. سیمین
  اکتبر 28, 2009 در 1:25 ب.ظ.

  پیشنهاد می کنم از این تصویر در تبلیغات آنفولازنای خوکی استفاده شود موثر تر از واکسن خواهد بود
  روی سیگارها هم مفید است
  آدم یاد مرگ می افند وقتی اتین هیولا طاهر می شود

 17. سیمین
  اکتبر 28, 2009 در 1:28 ب.ظ.

  راستی من با جستجوی کلمه های دولت و آنفولانزای خوکی اینجا آمدم .می خواستم ببینم دولت چه اقدامی در مورد انفولازنای خوکی انجام داده است . این اولین پیشنهاد گوگل بود .واقعا که ..

 1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: