خانه > پیام سبز, طعنه ی کروبی به رهبری > طعنه ی کروبی به رهبری

طعنه ی کروبی به رهبری

شفاف از نوع ِ  کروبی 

شیخ مهدی کروبی در پاسخ خبرنگار فارس نیوز  ، صمن تاکید بر تقلب ، احمدی نژاد را  صرفا ً رئیس دولت این  نظام خواند ،  که با حکم آقای خامنه ای تنفیذ شده است .

این نخستین باری است که شیخ مهدی کروبی از واژه ی رئیس دولت به جای رئیس جمهور و آقای خامنه ای به  جای  مقام معظم رهبری استفاده می کند . جالب آن که خبرگزاری های وابسته به دولت با تحریف  این خبر ، می خواهند وانمود کنند که مهدی کروبی به ریاست جمهوری احمدی نژاد تن داده است ! پیش بینی می شود این پروژه در راستای  پروژه ی تفرقه افکنی میان سران جنبش سبز در آستانه ی 22 بهمن باشد .

و این درحالی است  که دولت ایران با راهپیمایی حکومتی نهم دی ماه تلاش  کرد  ، جنبش را تمام شده فرض کند   اما  جنبش سبز برای  یکی از بزرگترین اعتراض های خود در روز 22 بهمن آماده می شود .

تکمیلی خبر : واکنش مهدی کروبی به ابوترابی وسخنرانی هماهنگ نشده ی   کروبی در کنگره حزب مردمسالاری

اصل خبر را بخوانید :

سحام نیوز: حسین کروبی فرزند مهدی کروبی در واکنش به خبر فارس نیوز به خبرنگار ما گفت: آقای کروبی گفتند من کاملا بر این عقیده که در انتخابات تقلب روی داده و شبهه انگیز بوده محکم ایستاده ام و اعتقاد دارم در شمارش آراء کاملاً دخالت شده است. لیکن چون آقای خامنه ای حکم آقای احمدی نژاد را تنفیذ کردند به همین خاطر وی(احمدی نژاد) را رئیس دولت این نظام میدانم.

و انعکاس خبر آن را درخبر گزاری  فارس ببینید :

حجت الاسلام مهدي كروبي در گفتگو با خبرگزاري فارس در پاسخ به اين سئوال كه آيا شما رئيس جمهور قانوني و منتخب ملت ايران را به رسميت مي‌شناسيد؟ اظهار داشت: بنده اشكالات خود را همچنان وارد مي دانم اما در خصوص سئوال شما بايد بگويم بله رئيس جمهور را نيز به رسميت مي‌شناسم.!!!

این نوشته را هم از دست ندهید ، حیف است :

رسانه های كودتا؛ گاوهاي 9 من شيرده ! :

فارس ، ايرنا و ديگر رسانه هاي وابسته به محافل تقلب در انتخابات (رسانه هاي كوتا) در عرصه رسانه اي مصداق بارز گاو نه من شيرده هستند كه با يك لگد همه كاسه و كوزه هاي خود را مي شكنند و رشته ها را پنبه مي كنند.فارس نيوز و ايرنا در ماههاي اخير از هيچ تهمت و دشنامي عليه مهدي كروبي دريغ نكرده و او را پايين تر از آراي باطله دانسته و تاكيد كرده اند كه او ديگر رجل سياسي نيست و مردم هم خواستار محاكمه آنها هستند.

اينها تنها مشتي از خروارها عناوين مطالب توليدي اين باصطلاح رسانه ها عليه كروبي در ماههاي گذشته است: «» راه توبه برای کروبی باز است ؛ كلاه خاتمي بر سر كروبي ؛ ركورد زمان خواب توسط كروبي شكسته شد؛ نظام با موسوي و كروبي بسيار مدارا كرد؛ عملكرد كروبي براي اعضاي حزبش قابل فهم نيست ؛ ساخت فيلم تخريبي عليه نظام با كمك كروبي ؛ بيانيه سراسر اهانت عليه مردم و نظام از سوي كروبي؛ توهين كروبي به مردم قزوين ؛ قوه قضاييه برخورد با سران فتنه (كروبي) را به مردم بسپارد ؛ كروبي با اعتراض مردم مجبور به ترك قزوين شد ؛‌ كروبي دچار فراموشي مفرط شده است ؛ كروبي و موسوي پاي منافقين را به كشور باز كردند ؛‌ كروبي آلت دست فتنه گران شده است ؛ كروبي جيره خوار نظام استبدادي شده اند ؛ كروبي بايد توبه كند ؛ سكوت كروبي در قبال اهانت به امام قابل تامل است ؛ كروبي ديگر رجل سياسي نيست. «»

فارس نيوز اما اينك با درج خبري مبني اينكه «كروبي رييس جمهوري منتخب ملت ايران را به رسميت مي شناسد» نادانسته و با يك گاف خبري – سياسي تمام رشته هاي ماههاي اخير خود را پنبه كرده و نادانسته تاييد كرده است كه كروبي نه تنها از آراي باطله پايين تر نيست، خواب نيست، منفور ملت ايران نيست ، بلكه همچنان يك رجل سياسي قابل اعتنا است و تاييد او براي رسميت بخشيدن به دولت احمدي نژاد و كاستن از بحران سياسي كشور لازم و ضروري است.

فارس نيوز البته به اين صرافت نيافتاده كه براي مخاطبان نداشته خود توضيح دهد فردي كه «منفور مردم است» ، «آرايش از آراي باطله پايين تر است» ، «مردم خواستار محاكمه او هستند» ، «ديگر رجل سياسي نيست» و ….. چه لزومي دارد كه دولت احمدي نژاد را مورد تاييد قرار دهد.ادامه ی مطلب را اینجا بخوانید ..

Advertisements
 1. ناشناس
  ژانویه 25, 2010 در 1:10 ب.ظ.

  …. خاتمی کار خودش رو کرد….

 2. ژانویه 25, 2010 در 1:14 ب.ظ.

  با سلام
  وبلاگ ايرناي امروز مطلبي دارد درباره اهميت اين خبر فارس نيوز از اين ديدگاه كه نقض تمام اخبار هتاكانه ماههاي گذشته عليه كروبي است و با اين خبر خودشان بر اهميت سياسي كروبي تاكيد كرده اند.
  لينك

  http://irna-emrooz.blogfa.com/post-485.aspx
  در صورت امكان براي انتشار از طريق بالاترين مساعدت فرماييد

  • زبان سبز
   ژانویه 25, 2010 در 1:26 ب.ظ.

   اقدام شد دوست من . بسیار خواندنی و جالب بود تحلیل شما . باز هم در خدمت شما خواهم بود

 3. bn
  ژانویه 25, 2010 در 1:21 ب.ظ.

  to chera khodeto narahat mikoni bekhatere sheykh to biya ino bokhor..

 4. حميد
  ژانویه 25, 2010 در 1:46 ب.ظ.

  زنده باد شيخ كروبي

 5. علی ..م.اروپا
  ژانویه 25, 2010 در 2:08 ب.ظ.

  با درود
  دوستان عزیز ..متاسفانه باید خدمت همه شما عرض کنم زمینه سازی برای عقب نشینی تاکتیکی رژیم با بیانیه 17 موسوی و متعاقب آن سخنان خاتمی و بدنبال آن یکی به سنگ و یکی به میخ زدن کروبی آغاز شد..ومتاسفانه باید بگویم تمام این سخنان نزدیک کردن جریان افکار عمومی به مرحله اجرای تاکتیک مصلحتی توسط باند خا منه ای است و به زودی با کنارگذاشته شدن احمدی نژاد پایان خواهد یافت ..ولی باز هم باید به عرض برسانم رفتن احمدی نژاد دلیل بر قبول کردن خواسته مردم نخواهد بود و فقط نوعی عوام فریبی برای کش دادن حکومت مافیایئ در ایران است
  چیزی که دوستان از آن غافلند عدم توجه به زمینه سازیها/و قربان صدقه رفتن بیهوده برای اشخاصی است که جزو نظام بوده و همیشه آخرین راههای پایان بازی را در خطوط قرمز ولایت و به نفع ایشان تمام میکنند
  به عبارت ساده این سخن بنده در چند هفته اینده اتفاق خواهد افتاد/وشاهد عقب نشینی جزئی توسط باند ولایت به منظور پایان دادن به کشاکش داخلی به منظور امیدوار نگه داشتن دوباره مردم به انتصاباتی مجدد در چهار سال بعدی به اتمام خواهد رسید
  تنها راه مشخص کردن مرکزیت جنبش خودجوش مردمی خارج از بقایا و تفکرات فسیل شده رژیمیهاست
  موفق باشید
  علی..م.اروپا

 6. آگاه باش
  ژانویه 25, 2010 در 2:19 ب.ظ.

  مواظب باشید bbc میخواد ما فکر کنیم کروبی خیانت کرده یا کوتاه اومده!!! مطمعناَ کروبی خیرخواه تر از بی بی سیه. ما سبزها باید خیلی حواسمون جمع باشه و بازیچه کسی نشیم…پیش به سوی آزادی

 7. احمد
  ژانویه 25, 2010 در 3:17 ب.ظ.

  بیا، اینم کروبی

  آخوند اخونده، درست شدنی هم نیست

  حالا باید دلمون خوش باشه که به، خامنه‌ای گفته آقای خامنه‌ای، ناگفته آیت اله

  یه مفسر هم گذاشته به اسم «حسین کروبی» که امیدوارم «مجتبی دوم» یا احمد خمینی نشود

 8. sabz
  ژانویه 25, 2010 در 3:57 ب.ظ.

  دوستان سبزم خیالتون از بابت شیخ اصلاحات راحت باشه ایشون یک قدم عقب نمیشینن.من یکی از اقوامشون هستم

 9. علی ..م.اروپا
  ژانویه 25, 2010 در 5:05 ب.ظ.

  خیلی ساده هستین
  عقب نشینی مگه شاخ و دم داره ؟؟
  عقب نشینی یعنی همین دیگه .یعنی یک به نعل یکی به میخ زدن .
  دنیا داره به ایرانی میخنده ..نه مبارزه مون مبارزه است و نه کسائی را که بهشون دل بستیم لیاقت دل بستن را دارن
  یادمون رفته اینا همشون ملا هستن و اگه این رژیم نباشه پول ندارن زندگی کنن ..اگه رژیم نباشه کجا به اینا کار میدن ؟اینا کار تو مزرعه هم نمی تونن برن
  یادمون رفته اینا همون قاتلهای دهه اول سلطه هستن و دستشون به خون هزاران نفر آلوده است
  چه زود یادمون رفته کروبی و موسوی همونائی بودن که وقتی خمینی دستور کشتار مردمو داد گفتند نیازی به حاکمه محارب هم نیست و میشه همون جا اعدامشون کرد
  عجب ملت بدبختی هستیم ما
  بای بای جنبش سبز متوهم //بای بای تا ابد //با این وضعیت که هنوز نتونستیم اهداف جنبش را روی کاغذ بیاریم و هنوز معلوم نیست کی هستییم و چی می خواهیم ..بنده دیگه طاقت این بازی را ندارم و آقا خر ما از کره گی دم نداشت و از خیر ایران و آزادی اون گذشتم
  و نمی تونم دنبال جریانی باشم که سر و تهش به ولایت وصله و در خوشبینانه ترین حالت فقط موسوی میره بالا و میشه مثلا رئیس جمهور
  اکثر ما خارج نشینها زمانی طور دیگه جلو رژیم مبارزه کردیم و حتی مسلح ///و با توجه به تجربه شخص بنده /جنبشی که هدفش ماست مالی در داخل یک جریان باشه و نه مبارزه واقعی /محکوم به شکسته
  بای بای سبز متوهم

  • علي
   ژانویه 25, 2010 در 9:56 ب.ظ.

   بسيار هحمقانه بود تحليلتون اين در صورتيه كه فك نكنيم مقرض يا عامل دست حكومت هستيد

   • ناشناس
    ژانویه 25, 2010 در 11:09 ب.ظ.

    برو آقا دست از این ادبیات مجاهدین خلقی بردار …این نوع اتهامات از نوع عاجز بودن در مورد پاسخه و شیوه احمقانه همفکرای شماست که فکر میکنن از همه بیشتر حالیشونه!!
    عامل دست حکومت امثال تو هستی که نمی دونی دموکراسی خارج از چهار چوب کروبی و موسوی و باند مافیائی ولایته …نه منی که وقتی تو بچه بودی مسلحانه با رژیم مبارزه کردم
    برو بزار باد بیاد

 10. مهدی
  ژانویه 25, 2010 در 5:49 ب.ظ.

  جنبش راه سبز (جرس): مجتبی واحدی، مشاور مهدی کروبی درباره سخنان امروز دبیرکل اعتماد ملی توضیحاتی ارائه داد. وی در گفتگو با خبرنگار جرس گفت: من با آقای کروبی صحبت کردم و ایشان گفتند که امروز آقای ابوترابی فرد حرف هایی زدند که با واقعیت منطبق نبود و من بدون دعوت پشت تریبون رفتم و توضیح دادم که آقای ابوترابی فرد در جریان مسائل نیست و همه کارهایی که بعد از انتخابات انجام گرفته ، برای ماست مالی کردن قضیه تقلب در انتخابات بوده است.
  جنبش راه سبز (جرس): مجتبی واحدی، مشاور مهدی کروبی درباره سخنان امروز دبیرکل اعتماد ملی توضیحاتی ارائه داد.

  وی در گفتگو با خبرنگار جرس گفت: من با آقای کروبی صحبت کردم و ایشان گفتند که امروز آقای ابوترابی فرد حرف هایی زدند که با واقعیت منطبق نبود و من بدون دعوت پشت تریبون رفتم و توضیح دادم که آقای ابوترابی فرد در جریان مسائل نیست و همه کارهایی که بعد از انتخابات انجام گرفته ، برای ماست مالی کردن قضیه تقلب در انتخابات بوده است.

  به گفته واحدی، دبیرکل اعتماد ملی ، سپس نمونه هایی از تقلب و دخل و تصرف در انتخابات را بیان کرده و به نقل قولی از آیت الله العظمی منتظری پرداخته که به نقل از یکی از افراد امین خود گفته بود در یک صندوق که رای کروبی 92 بود تنها یک رای اعلام کردند.

  براساس گفته واحدی، مهدی کروبی توضیح داده است: پس از اتمام کنگره در حال خروج بودم که تعدادی از خبرنگاران ، سوالاتی از من پرسیدند و من در پاسخ به انها گفتم که پس از تنفیذ، دولت فعلی دولت مستقر کشور است و وظیفه دارد کارهای مردم را انجام دهد و پاسخگو باشد.

  کروبی در توضیح این سخنان خود گفت : در همان مصاحبه بر این نکته تاکید کردم که تقلب های گسترده درانتخابات صورت گرفته و من برهمه مواضع انتخاباتی خود و اعتراضات خود ایستادگی کرده و می کنم و بیدی هم نیستم که با تهدیدها و فحاشی ها و هتاکی ها عقب نشینی کنم اما مردم مسائل روزمره ای دارند که دولت مستقر باید آنها را حل کند و دولت فعلی پس از تنفیذ، دولت مستقر کشور است و باید پاسخگوی مشکلات مردم باشد.

  دبیرکل حزب اعتماد ملی، تصریح کرد: همین امروز در مصاحبه با یک روزنامه انگلیسی، گفتم مطمئن باشید دولت احمدی نژاد چهار سال نخواهد ماند.

  به گفته مجتبی واحدی، سخن آخر کروبی این بود: حرف من همان حرف ملت است که رای ما کجاست؟

 11. ناشناس
  ژانویه 25, 2010 در 6:50 ب.ظ.

  پیشنهاد من به طرفداران جنبش سبز برای روز ۲۲ بهمن: تمام سبز‌ها با دردست داشتن یک نسخه قانون اساسی‌ (جلد روی کتاب به طور نمادین) و همچنین پلاکارد‌های کوچک و بزرگ با مضمون «ما خواستار اجرای کامل قانون اساسی‌ هستیم» در راهپیمأی شرکت کنند. بدین ترتیب پلیس نمی‌تواند از راهپیمأیی سبزها جلوگیری کند و آنها را محارب بنامد و از طرفی‌ تعداد بیشماری از سبزها شرکت خواهند کرد. این یعنی‌ اینکه حکومت بعد از ۳۱ سال قانون اساسی‌ را که آزادی اجتماعات، راهپیمأیی ها، احزاب، حقوق زندانیان، مطبوعات، دانشجویان،… را مجاز دانسته اجرا نمیکند

 12. behnam
  ژانویه 25, 2010 در 6:57 ب.ظ.

  ملت را فروختند

  رفسنجانی‌ حقه باز، خاتمی بزدل و سازشکار، موسوی بی‌ هویت و کروبی جاهطلب و خودنما

  اول کار ما حذف شعار یا حسین میر حسین باید باشد و جایگزینی آن با شعار جمهوری ایرانی‌

  • mahaman
   ژانویه 25, 2010 در 7:29 ب.ظ.

   خودتی 🙂

 13. سبز
  ژانویه 25, 2010 در 7:27 ب.ظ.

  درود بر کروبی خاتمی موسوی که همیشه با جنبش سبز بوده هستن خواهند بود
  تاکتیک عالی در پیش گرفتند

 14. ناشناس
  ژانویه 25, 2010 در 7:31 ب.ظ.

  من صدها با رگفتم و متاسفانه ایرانی فقط بلده بت درست کنه
  آقا جان با ابزار خود دیکتاتور نمیشه اونو آورد پائین
  این جنبش برای بقا یک راه داره
  مشخص کردن اهداف واستراتزی نهائی و بیرون اومدن از جلد پیراهنی که ولایت براش دوخته و تبدیل شدن به یک حرکت انقلابی که هدفش جدائی دین از سیاست باشه و اهداف نهائی خودشو اجرای منشور حقوق بشر سازمان ملل قرار بده
  اگه این عمل انجام بشه یعنی اقلیتهای ایرانی هم حقوق خودشونو داخل این برنامه خواهند دید و حتی گروههای مسلح مخالف رژیم هم با تمام نیرو پشتیبان مردم خواهند بود
  درغیر این صورت بزودی این حرکت و جنبش بدون برنامه پشتیبانان اصلی خودشو در داخل و بیرون از دست خواهد داد

 15. كوهيار
  ژانویه 26, 2010 در 10:03 ق.ظ.

  دوستان عزيز دموكراسي و آزادي و برابري خواسته همه ماست ولي راه‌حل رسيدن به آن خشونت نيست. البته كه رژيم آخوندي بايد منقرض شود ولي نه با مبارزه مسلحانه. آخه آدمهاي عاقل كجاي دنيا با مبارزه مسلحانه دموكراسي ايجاد شده. هدف ما رسيدن به دموكراسي و مدنيته با راهپيمايي بدون خشونت با حضور ميليوني در راهپيمايي 22 بهمن با نافرماني مدني با اعتصاب با خالي كردن بانكها از پول و … نه با مبارزه مسلحانه نه با خشونت. اون آقايي هم كه مي گه جنبش سبز متوهمه خودش را لطفاً قاطي متوهما نكنه.

 16. m
  ژانویه 26, 2010 در 1:13 ب.ظ.

  22 بهمن جواب همه را می دهیم. درود بر جنبش سبز ملت ایران

 17. ژانویه 26, 2010 در 3:55 ب.ظ.

  اینو خدمت دوستانی می گ که از همه باهوشترن از همه ی ما بیشتر حالیشون میشه و می فهمند
  من احمقم چون فکر می کنم جنبش برای این وجود داره و به راهش ادامه داده که بدون خشونت عمل کرده من هیچی حالیم نیست چون فک می کنم جنبش می خواد رشد کن و همه مردم رو در بر بگیره نه فقط خواص و معصوین که تو دنیا هیچ گناهی ندارند
  من کوته فکرم چون فکر می کردم جنبش سبز یعنی تمام ایران و تمام مردم ایران نه فقط عده ای که مبارزه کردن و …
  منواقعا نمی فهمم چون فکر می کردم جنبش یعنی بدون توجه به جنس و عقیده و شکل و … افراد اونا رو پوشش میده و همشونو در آغوش می گیره
  من واقعا کلیاشتیاه کردمم که فکر می کردم جنبش مرز خودشو مشخص کرده و به حرف دروغ گویان و فرقهافکنان توجهی نداره و به راحتی و با ذکاوت از کنار اون رد میشه
  واقعا من تا حالا چقد اشتباه فکر میکردم

 1. ژانویه 25, 2010 در 11:42 ب.ظ.
 2. ژانویه 25, 2010 در 11:42 ب.ظ.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: