خانه > قربانی, پیام سبز > آیا محمد رضا رحیمی قربانی بعدی است ؟

آیا محمد رضا رحیمی قربانی بعدی است ؟

جدید: این مدرک مهم را حتما را ببینید

1. پارلمان‌نیوز: رئیس قوه قضاییه با اشاره به شناسایی و دستگیری اعضای یک باند بزرگ مفاسد اقتصادی در یکی از شرکت‌های دولتی گفت در چند ماه اخیر یک باند بزرگ مفاسد اقتصادی در یکی از شرکت‌های دولتی شناسایی شده که افراد این باند توانسته‌اند با جعل اسناد دولتی و قضایی، میلیاردها تومان به حقوق مردم و بیت‌المال خسارت وارد کنند.لاریجانی با قدردانی از سازمان بازرسی کل کشور و مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه برای شناسایی این باند مفسد اقتصادی افزود: این پرونده در مراحل اولیه دادرسی قرار دارد و به علت اینکه پرونده در مرحله رسیدگی مقدماتی است و مراحل نهایی طی‌ نشده است، به لحاظ قانونی نام بردن از شرکت مورد اختلاس و اعلام اسامی افراد ممنوع است.

2. پارلمان نیوز : با روی کار آمدن دولت دکتر احمدی‌نژاد که با شعار عدالت محوری و مبارزه با فساد بود امیدها در مقابله با مفاسد اقتصادی بیشتر شد، اما اخیرا اخباری مبنی بر فساد مالی و اختلاس به گوش می‌رسد که  گویا یکی از نزدیکان جناب آقای رئیس‌جمهور نیز در این قضیه دست داشته است.بدون آنکه خدایی ناکرده قصد متهم کردن فردی را داشته باشیم، اما از جناب آقای محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس‌جمهور و سخنگوی محترم دولت می‌خواهیم که به این سئوالات صریح و شفاف پاسخ دهد تا اگر شائبه‌ها و حرف و حدیت‌ها غلط است سریع‌تر برطرف و اصلاح شود.جناب آقای رحیمی بسیار شایسته و البته لازم است طبق فرمایشات موکد رهبر معظم انقلاب در مورد مبارزه با مفاسد اقتصادی توضیح دهند که چرا از ایشان در پرونده مربوط به «ج. ع» و آقای «م» از مسئولان استانداری تهران که اکنون در بازداشت به سر می‌برد و پرونده این دو نفر که به اتهام‌هایی همچون سوء استفاده مالی و جعل امضاء در قوه قضائیه مفتوح می‌باشد نام برده شده است؟  آیا آقای معاون اول اساسا ارتباطی با این دو نفر داشته است یا خیر؟ و آیا با این افراد در موارد اتهامی همکاری داشته است یا خیر؟

3.سایت الف : جناب محمد رضا رحیمی ، لابد اطلاع داريد آقايان جابر عبدالي، حمزه نويس و مسعودي در چه شرايطي هستند. از اينكه تا به حال چه گفته‌اند بنده بي اطلاعم، لكن بعنوان نماينده مردم شريف ايران انتظار دارم توضيح بفرمائيد كه چكهاي چند ميليارد توماني و چند صد ميليون توماني كه به حساب شما واريز شده است از چه حسابهايي و مربوط به چه افرادي است؟ لازم به توضيح است كه در مذاكره‌اي كه با آقاي آقا محمدي داشتم. در جريان انتخابات مجلس هشتم توسط آقاي «جابرعبدالي» پولهايي را بين نامزدهاي مجلس توزيع كرده‌ايد. آيا ممكن است نسبت به منشاء اين پولها توضيح بفرمائيد تا بعنوان نماينده مردم شريف ايران بتوانم موكلينم را درجريان اين امر قرار دهم؟..

4. جهان نیوز : رد پای یک مسوول در باند فسادبیمه ای کرج دیده می شود که البته این تخلف و سوء استفاده، از چشم تیزیبن نهادهای نظارتی در امان نبوده است. به گزارش جهان یک چهره جنجالی و مسوول که دارای اتهامات متعدد فساد مالی و سیاسی است و در حال حاضر دارای مسئولیت است، متهم به همکارای و شراکت با یک باند فساد مالی در بیمه شهرستان کرج است. در همین راستا نقش و تخلف رئیس این بیمه در شهرستان کرج بررسی و جرم وی محرز و دستگیر شده است.فعالیت این جریان فساد به این نحو بوده است که پرونده های مختومه را یکبار دیگر به جریان می انداختند  و دوباره برای آنها حکم صادر کرده و پول آنرا خودشان برداشت می کردند و با همین شگرد بیش از 7 میلیارد تومان اختلاس کردند. گفته می شود پرونده این فرد مسوول نیز در همین جریان در نهادهای نظارتی در حال رسیدگی است.این مقام مسوول دارای تخلفات سیاسی و مالی دیگری نیز می باشد که پس از رسیدگی دادگاه و صدرو حکم ،نام وی افشا می شود.پیش از این برخی رسانه ها و تعدادی از نمایندگان مجلس نسبت به تخلفات این مقام مسوول به افشاگری پرداخته بودند.

5. مردمسالاری : محمد رضا رحيمي در ديوان محاسبات کشور ، يکي از مسوولان اخراج شده شرکت بيمه ايران را که با توصيه يک نهاد امنيتي اخراج شده بود، به عنوان بازرس همان شرکت بيمه تعيين کرد. در نتيجه گزارشي که به دست احمدي نژاد رسيد، حاوي اطلاعات غلطي درباره اين شرکت بود که باعث شد تا وي دستور برکناري مديرعامل و تمام اعضاي شرکت بيمه ايران را بدهد. در حالي که بسياري از اتهاماتي که از سوي اين بازرس وارد شده بود، مربوط به مديرعامل سابق يا اسبق اين موسسه بود. اين موضوع سبب ناراحتي شديد داود دانش جعفري وزير معزول اقتصاد و دارايي دولت نهم شد و گفته مي شد که همان زمان دانش جعفري خواستار کناره گيري از اين سمت شده است . اما رئيس جمهور نيز بعدا درصدد جبران اشتباه خود برآمد و برخي اعضاي برکنار شده را به کار بازگرداند …

6.روزنامه سرمايه: محمدرضا رحيمي در حالي اين روزها به عنوان معاون اول احمدي نژاد از سوي رئيس دولت انتخاب شده كه هنوز برخي از نمايندگان مجلس با پيگيري شكايت خود از اين معاون دولت بر اين اعتقاد هستند كه تخلفات وي در فساد مالي سر به فلك كشيده و تمامي اسناد آن هم موجود است.شكايت احمد توكلي، الياس نادران و عليرضا زاكاني سه نماينده اصولگراي مجلس از معاون اول احمدي نژاد در شرايطي تقديم كميسيون اصل نود شده كه نادران درباره شكايتش از رحيمي و ارائه مداركي عليه او به مراجع قانوني سخن مي گفت و در واكنش به اين جمله كه «دولت را تضعيف نكنيد»، گفت: «كسي كه فساد مالي در حد شهرام جزايري دارد، نمي تواند پرچمدار مبارزه با فساد مالي باشد.»

7.شهروند امروز : علی كردان، البته به غیر از محمود احمدی‌نژاد، دو حامی مهم دیگر نیز دارد كه در برخی از محافل سیاسی – اقتصادی از آن سه نفر به «حلقه كرج» یاد می‌كنند. كردان، رحیمی و جهرمی سه عضو بلندپایه كابینه محمود احمدی‌نژاد هستند كه مدت آشنایی آنها، به سال‌ها قبل از دولت نهم باز می‌گردد، زمانی كه هر سه در كنار محمود احمدی‌نژاد از جمله كارگزاران دولت دوم هاشمی رفسنجانی بودند. محمود احمدی‌نژاد استاندار اردبیل، محمد (علینقی) جهرمی استاندار فارس، محمدرضا رحیمی استاندار كردستان و علی كردان فرماندار گنبدكاووس بود.

8. جرس : رحیمی مشاور محمد یزدی  رئیس قوه قضائیه و عضو  شورای نگهبان شد  تا به تهران باز گردد . اتهامات رحیمی در مرکز از قوه قضائیه آغاز می شود .  رفت و آمد های  محمد رضا رحیمی به یکی از مراکز  تحت ِ نظارت محمد یزدی و فرزندش و وساطت های اوبرای  محکومین و متهمین ِ  و هم چنین کاندیداهای رد صلاحیت شده در شورای نگهبان، از  حجم  اتهام های فراوان و سنگینی حکایت می کند که  روزگاری محمد رضا رحیمی باید پاسخگوی آن باشد .

9. فرارو منابع مطلع روز یکشنبه به خبرنگار فرارو گفتند که محمد رضا رحیمی به دو اتهام «تحصیل مال نامشروع» و «تصرف غیرمجاز در اموال دولتی» از سوی شعبه 1057 دادگاه عمومی جزایی تهران تحت تعقیب قرار گرفته است.در پی گشوده شدن این پرونده اتهامی علیه معاون حقوقی و پارلمانی در شعبه 1057، چندی پیش قاضی «مولایی» ، محمد رضا رحیمی را جهت حضور در دادگاه کتبا احضار کرده اما وی وقعی بدان ننهاده است.  به گزارش منابع فرارو، در صورتی که رحیمی مجددا در مهلت مقرر از حضور در دادگاه خودداری نماید، دستور جلب وی صادر خواهد شد.

..

10 . آیا رحیمی کیت ، ماجرای بعدی است ؟ آیا  زمان قربانی شدن محمد رضا رحیمی هم فرا رسیده است ؟

آیا قطعات این پازل  درست چیده شده اند  ؟

.

.

تکمیلی مهم : یک روز پس از  درج این گمانه زنی در وبلاگ زبان سبز ، امروز پارلمان نیوز خبر مهم زیر را منتشر کرد :

پارلمان‌نیوز: در پی اعلام کشف شبکه بزرگ فساد مالی در یکی از شرکت‌های دولتی توسط رئیس قوه قضائیه، اطلاعات جدیدی از این شبکه که به گفته آیت‌الله لاریجانی تنها یکی از اعضای این باند 11 نفره به شش میلیارد تومان اختلاس اعتراف کرده، بدست آمد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فراکسیون خط امام(ره)مجلس«پارلمان‌نیوز»، یک مقام ارشد دولتی در راس این شبکه اختلاس بزرگ میلیاردی قرار دارد و علاوه بر این مقام عالی‌رتبه، مدیر یک شرکت بیمه‌ای و تعدادی از مدیران و کارکنان دولتی حضور دارند.بر اساس گزارش‌های دریافتی تلاش‌هایی در جریان است تا با موافقت مقامات مافوق، این مسئول کناره‌گیری کرده تا مقدمات بررسی پرونده فراهم شود.گفته می شود این شبکه با اختلاس میلیاردها تومان منابع پولی کشور آنرا در برخی پروژه‌ها و در بین برخی افراد هزینه نموده‌اند.

و پس از 2  امروز :

آفتاب: دیروز در خبری که در آفتاب نیز منتشر شده بود، یک شرکت بیمه‌ای در معرض اتهام اختلاسی بزرگ قرار گرفته‌اند. امروز اخبار تکمیلی در این مورد به خوانندگان عرضه می‏شود. برخی از سایت‏ها از نقش یک مقام ارشد دولتی در این فساد مالی بزرگ خبر داده‏اند.   دیروز رییس قوه قضاییه از شناسایی و دستگیری یک باند بزرگ مفاسد اقتصادی در یکی از شرکت‌های دولتی خبر داد و گفت: افراد این باند توانسته‌اند با جعل اسناد دولتی و قضایی، میلیاردها تومان به حقوق مردم و بیت‌المال خسارت وارد کنند که فقط اختلاس یک نفر از آنان ۶ میلیارد تومان است. گفته شده است که یک مقام ارشد دولتی در راس این شبکه اختلاس بزرگ میلیاردی قرار دارد و علاوه بر این مقام عالی‌رتبه، مدیر یک شرکت بیمه‌ای و تعدادی از مدیران و کارکنان دولتی حضور دارند. بر اساس گزارش‌های دریافتی تلاش‌هایی در جریان است تا با موافقت مقامات مافوق، این مسئول کناره‌گیری کرده تا مقدمات بررسی پرونده فراهم شود. در عین حال، گفته می‏شود این شبکه با اختلاس میلیاردها تومان منابع پولی کشور آن را در برخی پروژه‌ها و در بین برخی افراد هزینه نموده‌اند.
همچنین چندی پیش سایت فرارو از اقدامات الیاس نادران نمانیده مجلس در خصوص محمدرضا رحیمی خبر داده بود و نامه‌ای را منتشر کرده بود که در آن علاوه بر مبهم بودن مدرک دکترای رحیمی، برخی مسائل مالی نیز مورد پرسش قرار گرفته بود. هنوز روشن نیست که این خبرها با هم ارتباط دارند یا خیر. خبرنگار ما در تلاش است تا جزئیات بیشتری از این اخبار به دست آورد.

شفاف ـ گروه تفسیر : همزمان با اظهارات آیت ا… آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه مبنی بر شناسایی یک باند اختلاس و فساد اقتصادی در یک شرکت دولتی ، افکار عمومی و رسانه ها به شدت نسبت به این خبر حساس شده اند و هر روز اخبار متفاوتی در این باره منتشر می شود .

جهان نیوز :به گزارش جهان، خبرکشف یک باند بزرگ مفاسد اقتصادی در یکی از شرکتهای دولتی، بارقه های امید را برای احقاق منویات رهبری و خواست ملت شریف ایران در مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور ایجاد نموده است.با این حال اخبار نگران کننده ای از سنگ اندازی برخی ارکان قدرت در راه این جهاد عظیم به گوش می رسد.شنیده ها حاکی از آنست که تا کنون تمام اعضای این باند به غیر از یک نفر دستگیر شده اند و پرونده اشان بدون هیچ ملاحظه ای در حال بررسی است. اما ظاهراً احضار یک مقام دولتی با مشکل مواجه شده است که بررسی و رسیدگی به پرونده وی برای پیشرفت این حرکت قاطع نکته ابهامی باقی گذاشته است.

و پس از 3  امروز :

کلمه:۲۱۶  تن از نمایندگان در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه با اشاره به دستگیری باند فساد اقتصادی تاکید کردند که این شبکه فساد منحصر به یک شرکت دولتی نیست.به گزارش ایلنا، حسن غفوری‌فرد نامه ۲۱۶ تن از نمایندگان به صادق آملی لاریجانی ریاست قوه قضائیه را قرائت کرد، متن این نامه به شرح ذیر است:خبر مهم دستگیری اعضا یک باند فساد اقتصادی بزرگ در ارتباط با شرکت دولتی از این جهت موجب صورت گردید که از عزم قوه قضائیه در مقابله با فساد اقتصادی حکایت دارد. در این زمینه ضمن تقدیر توجه جنابعالی را به دو نکته جلب می‌نماید:۱) مجلس، قوه قضائیه و دولت باید تلاش نمایند زمینه‌های قانونی و خلاءهای اجرایی و نظارتی در مقابل فساد اقتصادی مرتفع گردد.۲) براساس اطلاعات واصله شبکه فساد منحصر به یک شرکت دولتی نیست و لازم است این اقدام مبارک تا تعیین تکلیف کامل کل فساد شبکه ادامه یابد انتظار از حضرت عالی و دستگاه قضایی کشور این است که ضعیف‌کشی نگردد و کسی خود را شهروند درجه یک تلقی نکند بلکه تمامی افراد در هر سمتی که هستند و خدایی‌ناکرده دست در اموال عمومی برده‌اند مورد تعقیب قرار گیرند.مضاعف بر آن به قرار اطلاع برخی افراد با مسوولیت‌های بالای اجرایی نقش موثرتری از اعضای بازداشت‌شده در این پرونده‌ها داشته‌اند.

و این هم  کشف یک مدرک مستند و راز نهفته در یک خبر ( 4 روز بعد )

محمد رضا رحیمی

Advertisements
 1. ناشناس
  مارس 7, 2010 در 10:08 ب.ظ.

  محشره . من موندم اینا می خوان با کیا مبارزه کنن ؟
  این جنبش سرشار از آگاهی و دانایی است و به قول فردوسی و سعدی :
  توانا بود هر که دانا بود

 2. m.yavar
  مارس 7, 2010 در 10:12 ب.ظ.

  همه چیز نشان می دهد که پازل شما بد چیده نشده است . ضمنا این نوع خبر رسانی و بی طرفی در ارائه اطلاعات و مستند سازی را باید همه ی سبزها مراعات کنند . جنبش سبز باید تنها از خلاقیت و توان اطلاعات و خبر رسانی خود بهره بگیرد و به شیوه های کثیف رقیبش رو نیاورد .دستتان را می فشارم . سبز باشید خزان نبینید

 3. موافق
  مارس 7, 2010 در 10:32 ب.ظ.

  ظاهرا قضیه از این قراره که : پرونده های افراد کشته شده توسط ماشین رو مجددا پرونده سازی می کردن و در قوه ی قضائیه براش حکم می زدن و پول بیمه رو می گرفتن . ضمنا پرونده زمین خواری کرج هم هست .

 4. amo
  مارس 8, 2010 در 3:32 ق.ظ.

  ffffffff

 5. وحید نامدارمطلق
  مارس 8, 2010 در 9:22 ق.ظ.

  بودجه 89 مجالی برای دزدی است . گنگ ترین بودجه ی تاریخ ایران است . اصلا بودجه نیست . به قول میر حسین اقتصاد نادرشاهی است . کسانی هم چون این آقا که تهیه کننده آن باشند وای به حالمان . باور کنید به عنوان یک اقتصاد دان که با اقتصاد ایران کاملا آشنایی دارم می گویم بودجه ی 89 مملکت را به باد می دهد و خون و خونریزی به پا می کند . از ما گفتن . با اسم پیامم را نوشتم تا ثبت بماند در تاریخ .خدا به داد مردم برسد .

 6. رویا
  مارس 8, 2010 در 9:27 ق.ظ.

  پارلمان نیوز متعلق به نمایندگان مجلس است .
  الف متعلق به نماینده مجلس است .
  جهان نیوز متعلق به نماینده ی مجلس است .
  مردمسالاری متعلق به نماینده مجلس است .
  خـــــــــــــاک بر سر مجلــــــــــــــــــــــــــس با نظارتــــــــــــش
  —————————————–
  با این مستندات می شود مرده را زنده کرد آیا گوش شنوایی هست ؟ ایا برادران لاریجانی و آقای خامنه ای می توانند در مقابل قضاوت تاریخ روسفید بمانند ؟

 7. مارس 8, 2010 در 4:32 ب.ظ.

  چرا حکومت ما را می کشد؟! چاره مقابله با تکرار این فجایع در آینده چیست؟
  – آیا هیچ تابحال فکر کرده اید چرا حکومت مثل آب خوردن راحت ما را می کشد؟!
  – آیا هیچ تابحال فکر کرده اید چرا جان ما برای حکومت کوچکترین ارزشی ندارد؟!
  ما راه حل بسیار جامعی برای برطرف کردن این مشکل بزرگ داریم. لطفا به فراگیر شدن این اندیشه جدید برای ساختن جامعه ای بهتر در ایران آینده کمک کنید. این مطلب را همه جا تکثیر کنید
  http://hamparvazan.wordpress.com/2010/03/05/44

 8. مارس 8, 2010 در 5:36 ب.ظ.

  درود
  عالی بود تبریک میگم.
  نن تازه وب نویسیرو شروع کردم
  حتما ببینش راه نماییم کن تا بهتر بشه ممنونم

 9. ناشناس
  مارس 9, 2010 در 12:10 ق.ظ.

  خیلی خوب تحلیل کردی واقعا درود بر تو

 10. مارس 9, 2010 در 7:00 ق.ظ.

  سلام، افشاگری خوبی است، اما با دادن نشانی درست ماخذ. نوشتن » پارلمان نیوز» کافی نیست باید بقیه نشان را هم بدهی تا اگر فضولی مانند من پیدا شد که خواست اصل مطلب را بخواند با یک کلیک روی نشانی سایت و صفحه براحتی به ماخذ دست یابد. نشانی دقیق لازمه ی یک کار تحقیقی است. با سپاس

  • مارس 9, 2010 در 8:28 ق.ظ.

   خلیل جان ، سلام
   همین کار رو کردم اتفاقا ! با یک کلیک روی همون پارلمان نیوز یا بقیه ی اسم سایت ها می شود حس کنجکاوی خودتان را ارضا بفرمائید 🙂
   نشانی های کاملا دقیقا داده شده اند .
   کلیک بفرمائید دوست من ( روی قسمت آبی یا همون جایی که اسم سایت نوشته شده )

   باز هم سپاس از شما

 11. شیوا
  مارس 9, 2010 در 8:44 ق.ظ.

  حظ وافر بردم از پازل روشنگر زبان سبز عزیز

 12. شیوا
  مارس 9, 2010 در 8:51 ق.ظ.

  یعنی همیشه بایدایستاد تا اختلاس ها میلیاردی شود بعد آقایان را نواخت . دولتی که علمدار مبارزه با فساد بود دولتی که ادعای عدالت داشت این یک نمونه اش . تازه این نوبرشان است پرونده ی نفتی محصولی و دزدی عتیقه جات مشایی را هم رو کنید تا آقای احمقی نژاد بداند هامشی رفسنجانی فاسد است یا او . علی آبادی را رو کنید تا ثروتش مشخص شود آقای اسپانسر احمدی نژاد و باجناق گرامی . پرونده خود احمدی نژاد در شهرداری و صندوق ذخیره ارزی را رو کنید تا مملکت بداند که خود احمدی نژاد هم تا کنون بیشتر از 50 میلیارد دلار بالا کشیده است .
  تف بر مجلس
  تف بر مجلس خبرگان
  تف بر رهبر
  تف بر اسلام
  تف بر دین
  تف بر ما
  تف بر ایران
  مملکت کوروش و مصدق و امیر کبیر را به کجا کشانده اند این لجن ها

 13. ناشناس
  مارس 13, 2010 در 4:30 ق.ظ.

  خاک بر سر توکلی و نادران و امثالهم که می دانند چه کسی متخلف است و باز به بهانه حمایت مقام ارشد نظام باز از او دفاع می کنند.
  باید به حال مردم خون گریست

 14. رضا
  مارس 13, 2010 در 5:45 ق.ظ.

  من از سال 61 ایشان را می شناسم و حتی برادر نظامی ابشان را مسول فاجعه مبارزان کرد و قتل ادیب توسط وی و ایشان مطمن که از دست هرکه فرار کنه از دست جنبش تور نمی تو اند بگریزد ما انچه ایشان کرده بسر تک تک خانواده ایشان خواهیم اورد

 15. حميد
  مارس 13, 2010 در 5:51 ق.ظ.

  با اين دله دزديها دم رهبر فرزانه گرم که همه دوروبري ها شبيه خودشنداز رييس جمهور گرفته تا اين وزير وزراي دزد

 16. tina
  مارس 13, 2010 در 8:07 ق.ظ.

  آنقدر که اینها کثیف و مردم فریب هستند.از سر تا دم! گر حکم شود که مست گیرند ……
  وزیر خبیث علوم در هرمزگان می گوید بیسکویتهائی که در هیئت دولت به ما می دهند بز هم نمیخورد …… من هر روز قابلمه غذایم زیربغلم است و به ساختمان وزارت میروم…….
  یعنی آنقدر منزه است که غذای سلف سرویس وزارتخانه را هم نمی خورد مبادا شبهه داشته باشد !!!!! پس این خزانه بیکران بیت المال را چه کسی خورده که هر روز فقرا فقیرتر و اغنیا غنی تر شده اند ؛ حداقل این درآمد هنگفت 4 سال اخیر نفت چه شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 17. amjad
  مارس 13, 2010 در 9:19 ق.ظ.

  رضا رحیمی از فاسدترین مهره های حکومت است که در چاپلوسی و نوکری و دستبوسی برای سران حکومت از هیچ کاری فرو گذار نکرده دستش در جنایت علیه خلق کرد باز بوده و بودجه های استان کردستان را به جیب زده و در تشکیل مواد مخدر که جوانان کرد را معتاد کند سهم به سزایی داشته این فرد اهل روستاهای قروه می باشد که معروف به پسر کلای حسن بافوری می باشد و از نوجوانی با عقده و حقارت بزرگ شده به همین دلیل هم میلیارد میلیارد دردی می کند و سیر نمی شود زمانی نوکر و خادم حلقه بگوش رفسنجانی جلاد بود و اکنون با هاله گو تیر خلاص زن سر بردگی فرود می آورد /رحیمی از مهره های خطرناک حکومت است و احتمال نفله شدنش از طرف حکومت می باشد درست مانند کردان.

 18. kaveh
  مارس 13, 2010 در 3:26 ب.ظ.

  با سلام
  اصلا جای تعجب ندارد که یک مدیر مملکت دزد از آب در بیاید. تعجب در این است چرا اسم این آقا را فاش کردند. واقعیت این است که همه آقایان که در راس حکومت هستند دزد هستند ولی چرا بعضی ها رسوا میشوند و بعضی ها نه؟ این سوالی است که سالهاست اتفاق میافتد و جوابی برای آن نیست.

 19. علی
  مارس 13, 2010 در 4:26 ب.ظ.

  و مکرو مکرالله والله خیر اماکرین

 20. mohamad payravan
  مارس 14, 2010 در 12:26 ق.ظ.

  maareke ast hajee jaan aee val rahymi

 21. رضا
  مارس 14, 2010 در 11:08 ق.ظ.

  گزارش خوبی بود ، ولی بد نیست یک تحقیق هم در مورد علت پخش نام رحیمی بر خلاف بقیه دزدها انجام بدین

 22. حمید صادق
  مارس 14, 2010 در 2:33 ب.ظ.

  سلام
  به اطلاعات فوق این مطلب تازه را هم اضافه کنید که آقای الیاس محمودی رییس سابق حفاظت اطلاعات قوه قضاییه که فرد فاسدی هم بوده دستگیر شده.
  اگر اطلاعات بیشتری در مورد ایشان میخواهید بگویید اعلام کنم.

  ح ص

  • مارس 14, 2010 در 3:23 ب.ظ.

   ممون ، اگر مستند است اعلام کنید . یا ایمیل بزنید

 23. fadayebasij
  آوریل 15, 2011 در 10:49 ق.ظ.

  سلام بر اساس امر بانک مرکزی نرخ تورّم به بیشتر از ۲۰ درصد رسیده. این یعنی حقوق‌ها باید ۲۰ درصد بیشتر بشوند. همه میگویند بسیجیها بهترین حقوق و مزایا را دارند. ما که ندیدیم. نون برای ما هم گران شده. همه چیز برای ما هم گران شده. در یک بلاگ خواندم که ماها بهترین حقوق هارا میگیریم و نرخ تورّم به ما اثر نخواهد داشت.والله به امام قسم اگر این واقعیت داشته باشد.فقط همین را می‌خواستم بگویم.

 1. مارس 9, 2010 در 10:29 ق.ظ.
 2. مارس 12, 2010 در 1:49 ق.ظ.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: