خانه > پیام سبز > رازهاي واقعي سردار مشفق ( بخش سوم )

رازهاي واقعي سردار مشفق ( بخش سوم )


مجموعه عكس العمل هاي ياران مشفق به سخنراني او

چكيده : در ادامه ي بخش هاي اول و دوم اين مطلب ، ابتدا عكس العمل هاي ياران سردار مشفق را در خصوص اين راز گشايي ها مرور كرده و به استناد آنها دو طيف حاكم بر قواي نظامي كشور را شناسايي مي كنيم .

كساني كه  براي نخستين بار سخنراني سردار مشفق را لو دادند ، هيچ گاه فكر نمي كردند كه اين سخنراني اين گونه بتواند مورد توجه افكار عمومي قرار گيرد و دستاويز بزرگترين شكايت رسمي(+) عليه دخالت  سازمان يافته در انتخابات دهم  شود .

اگرچه اغلب مدعيات سخنراني قبلاً به زبان هاي مختلف و به انحاء گوناگون توسط مقامات رسمي و نيمه رسمي به صورت پراكنده در گوشه و كنار آمده بود ؛ اما همنشيني آنها با هم اين گونه اتفاق نيافتاده بود . از محمود احمدي نژاد رئيس جمهور نهم  گرفته تا محسني اژه اي ، مصلحي وزراي اطلاعات دولت نهم و دهم ، بسياري از سرداران سپاه و حتي مداحان و نظريه پردازان دولت در اين خصوص اظهار نظر كرده و رويكرد خود را به آن نشان داده بودند . اين شباهت هاي عيني و محتوايي در قسمت هاي ديگر اين مطلب به تفصيل خواهد . در اين بخش عكس العمل هاي ستاد كودتا را به گمانه زني ها در خصوص شخصيت اصلي اين سخنران يعني آقاي عبدالله ضيغمي  به همراه مستندات درج مي كنيم .

 1. روزنامه ي جوان در ويژه نامه ي 22 خرداد 89 ، با عنوان پتك جمهوريت محتواي سخنراني را با تعديل و تنظيم منتشر كرد و خواسته يا ناخواسته  آن را از يك سخنراني شفاهي به يك سند مكتوب تبدبل كرد (+). در ويژه نامه ي روزنامه جوان ، سعي شده است تا عبارت هايي كه جنبه ي تلقيني دارد و جمله هايي كه مي تواند برنامه هاي آتي ستاد كودتا را لو دهد حذف  و يا تحريف شود . مثلاً مطالبي را كه در خصوص لاريجاني و قاليباف وجود داشته حذف و تعديل كرده است تا مشخص نشود كه برنامه ي آتي آنان براي برخورد با آخرين حلقه ي غير خودي ها جريان دارد . دست اندكاران  روزنامه ي جوان كه سايت اينترنتي  جوان آنلاين را هم  اداره مي كنندمي توانيد  ببينيد (+)
 2. سردار جواني ، نخستين كسي بود كه از محتويات سخنراني و سخنران دفاع كرد (+). يك سخنران امنيتي نيز در  دانشگاه علم و صنعت ( آقاي « س » ) در جمع گروهي از بازوهاي عملياتي سپاه و بسيج ضمن تائيد مطالب  سردار مشفق ، مطالب ديگري را هم در خصوص حلقه ي نزديكتر ياران احمدي نژاد همچون مشايي ، رحيمي و بهبهاني ابراز كرد . (+)
 3. حيدر مصلحي ، وزير فعلي اطلاعات كه قبلا در مصاحبه ي از با ويژه نامه ي نوروزي روزنامه جوان (+)در خصو ص براندازي نرم و دريافت يك ميليارد دلار سخن گفته بود ، اين بار نه تنها رقم را بالاتر برد و آن را به 17 ميليارد دلار رساند ، بلكه با تائيد سخنان سردار مشفق ، نحوه ي هزينه كرد اين 17 ميليارد دلار را در ساليان اخير نشان داد (+). اگر چه ويز اطلاعات توضيحي نحوه ي دستيابي ،  زمان دستيابي و صورت هزينه هاي عجيب اين صورتحساب ارائه نداد .
 4. سايت البرز ، سايت ايران ( وابسته به ايرنا ) ، روزنامه ي جوان ،  آتي نيوز و بسياري ديگر از سايت هاي وابسته به ستاد كودتا  با درج و تكثير يك خبر مشكوك ، از هشتم الي دهم شهريوماه 89 ، از تصادفي خبر دادند كه در جاده ي مشهد رخ داده است و منجر به كشته شدن خواهر سردار مشفق و يكي از بستگان او شده است (+). نحوه ي تنظيم خبر در اين سايت ها به گونه اي است كه به خواننده تلقين مي شود  كه  اين تصادف عمدي بوده و هدف آن ترور و حذف فيزيكي سردار مشفق و البته با طراحي شاكيان سردار مشفق انجام شده است ! اين گزارش توضيح نداده است كه چرا شاكيان پرونده در صدد حذف تنها شاهد پرونده  برآمده اند و هم چنين  در خصوص زمان تصادف و كشته شدگان آن توضيحي نداده است و تنها به همزماني آن با نيمه ي شعبان يعني 5 مرداد ماه اشاره كرده است و البته صاحب اين وبلاگ را هم  به كشف ريشه هاي اين حادثه فراخوانده است . از تاخير يك ماهه در خصوص زمان انتشار اين تصادف هم كه بگذريم ، آنچه در اين گزارش مفيد مي نمايد و قابل توجه است تنها تائيد هويت و شناخته شده بودن شخصي به نام سردار مشفق است .( در اين خصوص (+) را ببينيد )

دو عکس از عبدالله ضیغمی سردار مشفق

 • 5. جالب ترين عكس العمل ستاد كودتا و سايت هاي كودتا ، تغيير و حذف اخباري بود كه منابع خبري اين وبلاگ را تشكيل مي دانند . وبلاگ متين متعلق به پايگاه بسيج شهداي مهران عكس ها و متن خبر خود را در خصوص سخنراني سردار ضيغمي برداشته و آن را تغيير داد است (قبل از تغيير (+)، (+) ، بعد از تغيير(+) ) . سايت يادداشت هاي يك استشهادي /جان فدا  كه متعلق به محمد رضا منتظر القائم يكي از دست اندركاران سايت نوسازي بوده ، مطلبي را كه در متن آن كدهايي براي شناسايي عبدالله ضيغمي وجود داشت و در يكي از پيام ها نيز نويسنده ي وبلاگ  نام عبدالله ضيغمي سهواً درج كرده بود حذف و دسترسي به پيام ها را نيز مسدود نمود ! قبل از تغيير(+) ، بعد از تغيير (+). وبلاگ آسمانه هم كه متعلق به مجتبی خاکسار مي باشد ذيل گزارشي در خصوص سخنراني مشفق آورده است كه آقاي نوبختي مدير سايت نوسازي زيرآب آقاي مشفق را زده و او را لو داد است (+). اشاره ي صاحب اين سايت به رديه اي است كه دست اندركاران سايت نوسازي در خصوص اظهارات سردار مشفق داشته و در متن آن اعتراض از سردار مشفق با عنوان ( ع- ض) نام برده بودند . نكته ي مهم ديگر  عكس العمل سايت هاي اصلي و پربازديد ستاد كودتا انتخاب تيتري بود كه اين وبلاگ براي  افشاي هويت عبدالله ضيغمي بكار برده بود . تمامي سايت هاي ستاد كودتا با انتخاب تيتر مشابه « راز هاي واقعي سخنراني سردار مشفق » تلاش كردند تا تيتر اين وبلاگ با عنوان « رازهاي سخنراني سردار مشفق ( عبدالله ضيغمي ) » تحت تاثير قرار گرفته و موتورهاي جستجو و كاربران را به زعم خود از اين مطلب منحرف كنند (+) . در كنار اين تلاش ها مي توان به تاسيس عجولانه ي يك وبلاگ توسط ستاد كودتا اشاره كرد كه در آن سعي شده است تا شخصيت سردار مشفق ذيل شخصيت احمد جهان بزرگي قرار گيرد  (+). اين وبلاگ كه از مرداد ماه آغاز به كار كرده است صاحب و نويسنده ي وبلاگ را احمد جهان بزرگي اعلام كرده است . در حالي كه با مروري بر آن به سادگي مي توان به جعلي بودن آن پي برد . به خصوص كه تغييرات واضحي در متن اين وبلاگ انجام شده و مطلبي هم با عنوان آيا شما شخصي مشفق هستيد «به تناوب » در آن درج و حذف مي شود(  با این افشاگری این  وبلاگ جعلی هم حذف شد ( +) . احمد جهان بزرگي در ديدار با شاگردان خود در موسسه مهديون (+)، انتساب اين وبلاگ شفاهاً انكار كرده است اما تا كنون واكنشي رسمي در خصوص نسبت خود و مباني انديشه و شباهت هاي خود با سردار مشفق ارائه نداده است  .

مجموعه ي اين عكس العمل ها و تحقيقات  دست اندركاران وبلاگ زبان سبز نشان داده است تا كنون مي توان به دو نتيجه ي مفيد و شايان توجه در اين خصوص دست يافت .

نتيجـــه ي اول : اين كه سردار مشفق ، همان عبدالله ضيغمي است كه وابسته به طيفي از نظامياني است كه در هدايت و اجراي كودتا نقش عملياتي  بيشتر  و شايد اصلي را داشته اند (+) . قرار گاه ثارالله و لشكر محمد رسول الله كانون  استقرار اين گروه است .

  نتيجـــه ي دوم : نتيجه دوم و مهم تر اين است كه نظاميان حامي كودتا ، حداقل داراي دو دسته يا طيف كلي  مي باشند . طيفي از اينان كه منابع مالي بيشتري را در اختيار داشته و تندروتر و اقتدار طلب تر مي باشند و به سياسيوني چون احمدي نژاد و فتاح و مصلحي نزديكتر اند و به هر قيمتي مي خواهند فضا را به تمامي در اختيار گرفته و به به شدت در صدد خذف هاشمي رفسنجاني ، لاريجاني ها ، قاليباف و در نهايت آقاي خامنه اي مي باشند (+). طيف دوم ،نظاميان وابسته و  وفادار به رهبري هستند كه نقش اساسي و عملياتي را در كنترل فضاي سال 88 به عهده داشته و به نيت دفاع از نظام و رهبري هيچ چيزي فرونگذاشته اند . اين طيف به منويات رهبري اهميت مي دهد و تنها در صدد حفظ فضا و كنترل امور توسط رهبري اند و خصومت واضحي با شخص هاشمي و يارانش ندارند ، اگرچه نسبت به اصلاح طلبان  از مواضعي شبيه طيف اول برخورداند (+).  محور وفاق طيف اول ، « ستيز با هاشمي» است  و محور وفاق طيف دوم «حفظ رهبري» است . طيف اول تهاجمي ، تندرو و داراي افكار واپس گرا و معتقد به ظهور و جنجال آفريني به هر بهايي است و طيف دوم به ناچار طيف اول را تحمل مي كند و ترجيح مي دهد كه آنان و جنبش سبز و اصلاح طلبان را در مقابل هم ببيند تا  رهبري را از آسيب هر دو دور دارند .

  طيف اول ، با تاسيس تشكيلات موازي در سپاه و اطلاعات سپاه ، بازداشت ها و اعترافات را شكل داده و تلاش مي كند مخالفان خود را به هر قيمت حذف كند (+). طيف دوم ار خوراك فكري و محصولات دادگاهها و اعترفات كذايي براي توجيهه رفتار ها و سخنراني هاي خود استفاده مي كند(+) . طيف اول درصدد ماجراجويي بيشتر در عرصه ي جهاني است و تشكيلات موازي خود را در سطح بين المللي گسترش داده و مي خواهد مستقيماً با افكار عمومي و مشحصا دولت آمريكا ارتباط مستقيم  داشته باشند و خود را معادل ايران معرفي كند (+). طيف دوم اين رفتار را بر نتافته و صاحب اختيار ارتباط هاي بين المللي و سياست هاي جهاني را از آن رهبري مي داند (+)

  هسته ي فكري طيف اول افكار ماكياوليستي ، مصباح يزدي و احمد جهان بزرگي  و احمد جنتي است كه هر رفتاري را براي حفظ كيان حكومت و برقراري حكومت اسلامي ، مجاز مي داند(+) و  پيرامون اين هسته فرصت طلباني قرار دارند كه در عمل به مشي ماكياوليستي پاي بند اند و از آب گل آلود ماهي مي گيرند و به تعبير دقيق خود « تحريم ها يك فرصت مي دانند » فرصتي براي كسب منافع شخصي(+) . محمد رضا رحيمي ، اسفنديار رحيم مشايي و حتي موتلفه ي اسلامي و سران بازار و به وجود اين وضعيت فعلي راضي اند و به اندازه ي كافي سود مي برند . هسته ي فكر طيف دوم ، آيت الله خامنه اي است كه به سبب دوري از وضعيت واقعي جامعه دچار تحليل هاي غلط و دشمن پنداري و توهمات  غلط شده است و از كينه هاي و نفرت هاي آغشته در بطن اجتماع غافل است و هنوز هم مي پندارد ولايت فقيه مي تواند محور و بنياد  حكومت قرار گيرد(+) .اين طيف اگرچه از منابع نظامي و تجهيزات برخوردار است اما خود را در مواجهه ي رو در رو با منابع مالي طيف ديگر ناتوان مي بيند و به هر شكلي درصدد حفظ تعادل است (+)

  مواجهه ي تند و تيز فيروزآبادي و مشايي  نمونه اي از مواجهه ي علني نيروهاي عملياتي اين دو طيف است(+) . در طيف اول سياسيون براي نظاميان محتو را ديكته مي كنند و مصاديق را مشخص مي كنند(+) و در طيف دوم اين  نظاميان هستند كه  براي سياسيون تعيين مصداق و محتوا مي كنند . طيف اول را مي توان طيف مصباحیه ناميد و طيف دوم را مي توان طيف رهبریه خواند . طيف رهبريه ، مواد صحيح براي پردازش برخوردار نيستند(+) و طيف مصباحيه به تفكري انداموار  و به تعبير حجاريان نوعي ماركسيسم مبتذل گرفتارند(+) . حذف نقاط تعادلي چون هاشمي رفسنجاني بزرگترين  ضربه را به طيف رهبري وارد مي كند و بهترين سود را براي طيف مصباحیه خواهد داشت (+). در مجلس ، رسايي ، كوچك زاده و حسينيان و فدايي نمونه هايي از حاميان مصباحيه اند و  لاريجاني و توكلي و مطهري نمونه هايي از طيف رهبريه . حذف و كاهش مهره هاي اجرايي طيف مصباحيه از قبيل  مرتضوي ، رحيمي و مشايي  دستور كار طيف رهبري است(+) و حذف قالي باف و لاريجاني و مطهري دستور العمل طيف مصباحيه پس از فراغت از  هاشمي رفسنجاني است(+)

  هر بار كه طيف رهبري به جنبش سبز وا صلاح طلبان چراغ سبز داده است و از جذب حداكثر گفته است ، طيف مصباحيه كار را به ترور و برخورهاي خشن چون ترور پرصداي خوهرازده ي موسوي و دكتر عليمرادي كشانده اند(+) و اوباش هاي روز مزد و بسيجيان وابسته به خود را به فشار به كروبي و رهنورد وادار كرده اند(+) . طيف مصباحيه ، كاملاً در صدد خميني زدايي و خامنه اي زدايي است و سيدحسن خميني را سيد حسن مصطفوي مي خواند(+) و طيف رهبري تنها به كنترل اين مخالفان فكر قناعت مي كند . سايت رجانيوز سخن گوي تمام قد طيف مصباحيه است(+) و روزنامه ي كيهان آئينه تمام نماي طيف رهبريه(+) . وابستگان اين دو طيف هر دو در طمع تسخير اركان سياسي قدرت اند . رفتار زاكاني در سايت جهان نيوز را رصد كنيد كه به هر بهانه اي تمام مدعيات قدرت را مي نوازد و از هيچ دروغ و شايعه اي ابا ندارد(+) و سايت مشرق نيوز را مرور كنيد تا تلاش مشايي را براي حضور متفاوت در عرصه ي سياسي مشاهده كنيد(+) . به جوابيه ي سايت نوسازي و نوبختي (+) به سخنراني  سردار مشفق(+) يا همان عبدالله ضيغمي  دقت كنيد تا تفاوت اين دو طيف را همراه با تغيير نام سيد حسن خميني به مصطفوي مشاهده كنيد .

  ادامه دارد… ( لینک مطلب در بالاترین )

  مطالب مرتبط با اين پرونده  را هم حتمـــاً بخوانيد  :

  از سايت هاي ديگر :

  Advertisements
  1. سینه سوخته
   سپتامبر 3, 2010 در 9:54 ب.ظ.

   خدا قوت . لینک هارا کی فعال می کنید . 12 بار آمدم

   • سپتامبر 4, 2010 در 7:17 ب.ظ.

    ممنون . دوست من . لینک ها اصلی و فعال کردم . بقیه رو هم به تدریج . الان دیگه متن قابل استفاده هستش و البته برداشت 🙂

  2. خام بدم
   سپتامبر 4, 2010 در 7:14 ب.ظ.

   نتایج جالب هستش . تحقیقات را ادامه دهید به ریشه ی همه چیز می رسید .

  3. سبزعلی
   سپتامبر 5, 2010 در 10:41 ق.ظ.

   خسته نباشید. شاید اگر متن پاراگراف بندی می شد خوانایی بهتری داشت. به گمانم از خط 10-11 به بعد طیف اول و دوم جابجا شده اند، لطفا باز بینی کنید.

   برای همگی شما آرزوی موفقیت دارم

   • زبان سبز
    سپتامبر 8, 2010 در 2:41 ب.ظ.

    ممنون . اصلاح کردم . اشتباه تایپی بود . بگذریم که شباهت هایشان هم بیشتر از تفاوت هایشان است و شاید هم همچی تفاوتی با هم ندارند

  4. سبزعلی
   سپتامبر 5, 2010 در 10:42 ق.ظ.

   منظورم بخش آخر متن است

  5. سپتامبر 6, 2010 در 4:20 ب.ظ.

   کار خیلی عالی بود. اما مطلبتون از یک قسمت اشکال محتوایی پیدا کرده. «هسته ي فكري طيف دوم افكار ماكياوليستي ، مصباح يزدي و احمد جهان بزرگي و احمد جنتي است كه هر رفتاري را براي حفظ كيان حكومت و برقراري حكومت اسلامي ، مجاز مي داند(+)»
   شما در ابتدا هسته دوم رو حامیان خامنه ای معرفی کردید. بعد از اینجا به بعد جای طیف اول و دوم عوض شده. من دو سه بار خوندم. شما هم بخونید فکر کنم واقعا اشتباه رخ داده.

   • زبان سبز
    سپتامبر 8, 2010 در 2:43 ب.ظ.

    ممنون سعید جان . آره . اشتباه شده بود . البته همون اول و دوم 🙂

    دوستی می گفت یکی رو بزار طیف شغال ( مشایی ) و یکی رو طیف خرس ( فیروزآبادی ) این جوری هیچ وقت اشتباه نمیشه

  6. Ardalan
   سپتامبر 9, 2010 در 10:01 ق.ظ.

   ممنون دوستان. زبانتان همیشه سبز باشد

  7. مزدک
   سپتامبر 16, 2010 در 3:41 ق.ظ.

   دو طیفی که شما نام میبرید بسیار گفتار عامیانه است. دوستان گرامی این دو لژ فراماسونی هستند یکی «حجتیه» به استاد اعظمی مصباح یزدی و نوچه هایش حسینیان ، ریشهری، سعید امامی، رادان و ……..و دیگری لژ فراماسونری اسد ابادی به استاد اعظمی رفسنجانی، کنی، ناطق نوری، طبسی و…..تاریخ مصرف لژ اسد ابادی از دیدگاه فراماسون لندن تمام شده و لژ جوان و خوشونت باری چون حجتیه لازم است برای چپاول منابع ایران، که پس از چند صباحی انهم به زباله دان تاریخ فرستاده خواهد شد….
   مزدک

  8. ناشناس
   سپتامبر 16, 2010 در 10:34 ق.ظ.

   سلام خسته نباشبد
   بعد از مدت ها به اسم تحلیل فجش دیدن ـ دعوای زرگری و چرندیات یک تحلیل خوب دیدم ولی ذکر چند نکته قابل تامل ضروری است:
   1-خط کشی کامل بین اینها وجود ندارد و چه بسا برخی بوقلمون وار برای منافع شخصی تغییر موضع می دهند و جدا از اینهایی که نام بردید و تشنه قدرتند چه بسیاری گمنام که پشت اینها مخفی شده و عاشق غارت کردن هستند و جنایتکاران واقعی اند که باید شناسایی معرفی و مجازات شوند
   2- همانطورکه مزدک گفت اینها از طرف ارباب انگلیس پشتیبانی می شوند بویژه طیف مصباحیه (همان موتلفه یا حجتیه یا شغال) ولی این معنیش این نیست که خارجی ها همه چیز را تحت کنترل دارند بلکه هرجه آگاهی مردم بالاتر برود نفوذ و کار این خائنین دست نشانده کمتر می شود پس مهمترین کار همین کاریست که شما می کنید یعنی آگاهی بخشی – رسوایی جانیان – روشنگری و معرفی طرفداران واقعی حقوق مردم
   3-هر دو گروه اوباش خود را دارند و هرگاه اوباش یکی کاری می کند که همسو با آن یکی نیست زرف دیگر آن را گروه خودسر می داند و هر دو بقدری کثیفند که نمی توانند یکدیگر را رسوا کنند سردسته و آخور هریک نیز باید شناسایی و رسوا شوند
   4- هردو طیف در مخالفت با موسوی که به اشتباه در مناظره تلویریونی خود را زیر بلیط رفسنجانی معرفی کرد (درحالیکه خیلی از رفسنجانی محبوب تر و بالاتر بود) متحد شدند و با مخدوش کردن انتخابات علیه رای مردم کودتا کردند درحالیکه همین کودتا عامل سقوط و رسوائیشان شده است هرچند گروه زرنگتر مصباحیه سعی کرد تمام شعارهای مردم علیه رهبری سوق داده شود
   موفق باشید

   • زبان سبز
    سپتامبر 16, 2010 در 11:02 ب.ظ.

    کاملا موافقم . بزودی در این خصوص بیشتر خواهیم نوشت

  9. مزدک
   سپتامبر 17, 2010 در 5:35 ق.ظ.

   دوست ناشناس گرامی ب.ظ با سپاس از کندکاو شما در پیرامون گروههایی که سردار «مشفق» میگوید واظح تر میگویم که،دو طیفی را که سردار «مشفق» در گفتار خود تمیز میدهند، بسیار گفتاری عامیانه است و در سطح درک ایشان و در محیط در خود گرایی که ایشان فعالیت و رشد داشته اند میباشد و هیچ انتقادی از وی نیست، و نباید باشد (و منطقی نیست). دوستان گرامی با نگاهی از بالا، این دو لژ متمایز فراماسونی هستند، یکمی لژ “حجتیه” به استاد اعظمی مصباح یزدی و نوچه هایش حسینیان ، ریشهری، سعید امامی(به درک رفته)، مرتضوی، رادان و ……..که مجموعه ای از اندکی از روحانیون و بیشترین واعظان مذهبی(روزه خوانان)،و بیشماری از نظامیان جوان و قاضیان جوان نفوذی(در 30 سال اخیر) بدون سابقه انقلابی میباشند. و دومی لژ فراماسونری «اسد ابادی» که مختص روحانیون میباشند، به استاد اعظمی ، مهدوی کنی، ناطق نوری، رفسنجانی و طبسی و… ….میباشد. چند سالی است که تاریخ مصرف کاربری لژ «اسد ابادی» از دیدگاه فراماسون لندن تمام شده و لژ جوان و خوشونت باری چون «حجتیه» لازم است تا با سرکوبی مستقیم و و اشکار نخبگان و وطن پرستان ،برای چپاول منابع ایران بکار گرفته شود، بیشترین روحانیون مراجع تقلید با این لژ کشتارگر «حجتیه» مخالفند یا از ان دوری میجویند. هرچند فراماسیون لندن این لژ را نیز پس از چند سالی به زباله دان تاریخ خواهند فرستاد، چنانچه «لژ پهلوی» را فرستادند. دوستان برای «مصدق زمان» خود، موسوی و «فاطمی زمان» خود، کروبی به ایستد و اشتباه تاریخی را دچار نشویم هرچند، هرچند، هر چند،هرچند(به توان n ) دارای اندیشه های دگرگونه باشیم، رش

  10. محمد سبز
   سپتامبر 17, 2010 در 12:10 ب.ظ.

   واقعا يك تحقيق كامل و آكادميك. دست مريزاد

  11. رضا
   سپتامبر 18, 2010 در 9:22 ق.ظ.

   من با دسته بندي به دو طيف با اين وضوح مخالم.
   در اين مقاله كسايي مثل باهنر لاريجاني و مطهري بين طيف رهبري گنجونده شدن. ولي يادمون باشه كه هر سه نفر در نوبه ي خود سيلي محكمي به رهبري زدن
   1 تبريك لاريجاني به موسوي بابت پيروزي در انتخابات
   2 نامه ي رهبري به مجلس بابت اجبار نمايندگان به راي اعتماد براي كابينه ي دولت دهم قرار نبود رسانه اي بشه و كسي ازش چيزي بدونه. كه باهنر با زيركي هر چه تمام تر اون رو اشكار كرد و مسئوليت رو از دوش مجلس به دوش رهبر انداخت
   3 و بالاخره مطهري كه بعد از طلحه و زبير خواندن موسوي و كروبي از طرف رهبر، علنا خامنه اي رو به عمر سعد تشبيه كرد

  12. مهاد
   ژانویه 27, 2011 در 3:58 ب.ظ.

   با مراجعه به وبلاگ دکتر احمد جهان بزرگی که مسلما سردار مشفق نیست بیشتر آشنا شوید:

   وبلاگ : roshangariha.persianblog

   فهرست مطالب وبلاگ:

   عناوین مطالب وبلاگ «روشنگر»
   » یک تذکر :: ۱۳۸٩/۱٠/۱٧
   » غرب و حقوق بشر – 5 ( بی خانمانها داغ ننگی بر چهره آمریکا ) :: ۱۳۸٩/۱٠/۱٤
   » فرهنگ اصلاح طلبان منافق – 2 :: ۱۳۸٩/۱٠/۱٠
   » فرهنگ اصلاح طلبان منافق – 1 :: ۱۳۸٩/۱٠/۱٠
   » غرب و حقوق بشر – پاسخ به یک نقد :: ۱۳۸٩/۱٠/٧
   » اخباری از سران فتنه – 8 :: ۱۳۸٩/۱٠/٢
   » غرب و حقوق بشر – 4 :: ۱۳۸٩/٩/۳٠
   » غرب و حقوق بشر – 3 :: ۱۳۸٩/٩/٢٩
   » غرب و حقوق بشر – 2 :: ۱۳۸٩/٩/٢۸
   » غرب و حقوق بشر – 1 :: ۱۳۸٩/٩/٢٧
   » اخباری از سران فتنه – 7 :: ۱۳۸٩/٩/٢۳
   » اخباری از سران فتنه – 6 :: ۱۳۸٩/٩/٢٢
   » اخباری از سران فتنه – 5 :: ۱۳۸٩/٩/٢٢
   » اخباری از سران فتنه – 4 :: ۱۳۸٩/٩/۱۸
   » اخباری از سران فتنه – 3 :: ۱۳۸٩/٩/۱۸
   » اخباری از سران فتنه – 2 :: ۱۳۸٩/٩/۱۸
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی – قسمت شانزدهم :: ۱۳۸٩/٩/۱۸
   » ۱۳۸٩/٩/۱٦ :: ۱۳۸٩/٩/۱٦
   » پاسخ برخی سوالات جدید – 3 :: ۱۳۸٩/٩/۱٦
   » پاسخ به برخی سؤالات جدید – 2 :: ۱۳۸٩/٩/۱٤
   » پاسخ به برخی سوالات جدید – 1 :: ۱۳۸٩/٩/۱٢
   » گوشه ای از فرهنگ فتنه گران _ شماره 1 :: ۱۳۸٩/٩/۸
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی _ قسمت پانزدهم :: ۱۳۸٩/٩/٤
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی _ قسمت چهاردهم :: ۱۳۸٩/٩/٤
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی _ قسمت سیزدهم :: ۱۳۸٩/٩/۳
   » اخباری از سران فتنه – 1 :: ۱۳۸٩/۸/٢۱
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی – قسمت دوازدهم :: ۱۳۸٩/۸/۱٤
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی – قسمت یازدهم :: ۱۳۸٩/۸/٧
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی – قسمت دهم :: ۱۳۸٩/٧/٢٥
   » برگی از تاریخ انقلات اسلامی – قسمت نهم :: ۱۳۸٩/٧/٢٥
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی: قسمت هشتم :: ۱۳۸٩/٧/۱٤
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی : قسمت هفتم :: ۱۳۸٩/٧/٩
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی : قسمت ششم :: ۱۳۸٩/٧/٢
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی _ قسمت پنجم :: ۱۳۸٩/٦/٢٩
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی _ قسمت چهارم :: ۱۳۸٩/٦/٢۸
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی: قسمت سوم :: ۱۳۸٩/٦/۱٩
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی : قسمت دوم :: ۱۳۸٩/٦/۱٧
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی : قسمت اول :: ۱۳۸٩/٦/۱٥
   » برگی از تاریخ انقلاب اسلامی :: ۱۳۸٩/٦/۱۱
   » دکتر علی شریعتی به نسل جدید پاسخ می گوید: سؤال پنجم :: ۱۳۸٩/٦/۱٠
   » دکتر علی شریعتی به نسل جدید پاسخ می گوید: سؤال چهارم :: ۱۳۸٩/٦/۱٠
   » دکتر علی شریعتی به نسل جدید پاسخ می گوید: سؤال سوم :: ۱۳۸٩/٦/۱٠
   » دکتر علی شریعتی به نسل جدید پاسخ می گوید: سؤال دوم :: ۱۳۸٩/٦/٩
   » ابرار از نظر قرآن چه جایگاهی دارند؟ :: ۱۳۸٩/٦/۸
   » دکتر علی شریعتی به نسل جدید پاسخ می گوید: سؤال اول :: ۱۳۸٩/٦/٦
   » دکتر علی شریعتی با نسل جدید سخنهائی دارد…….. :: ۱۳۸٩/٦/٥
   » پرسش و پاسخ: 27 – پرسشهای متعدد یک جوان :: ۱۳۸٩/٥/٢٩
   » پرسش و پاسخ: 26 – ولایت فقیه، کلامی یا فقهی :: ۱۳۸٩/٥/٢٩
   » پرسش و پاسخ: 25 – اختیارات رهبری :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » ………………..دیدن همه پرسشها و پاسخها ……………………………. :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » پرسش و پاسخ: 24 – مشکل مقایسه ولایت فقیه با ولایت معصومین :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » پرسش و پاسخ: 23 – اعتقاد به ولایت فقیه :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » پرسش و پاسخ: 22 – تبدیل جایگاه ولایت به یک جایگاه توجیه گر :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » پرسش و پاسخ : 21 – حذف ولایت فقیه از قانون اساسی :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » پرسش و پاسخ : 20- عدم پایبندی آقای منتظری :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » پرسش و پاسخ: 19- نطریه یا قطعیت؟ :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » پرسش و پاسخ : 8 1 – ریشه لزوم ولایت فقیه :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » پرسش و پاسخ : 17- گستره ولایت :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » پرسش و پاسخ : 16- حدود اختیارات :: ۱۳۸٩/٥/٢۸
   » پرسش و پاسخ : 15- ولایت فقیه در کجای قرآن :: ۱۳۸٩/٥/٢٧
   » پرسش و پاسخ : 14- ولی فقیه قبل از امام خمینی :: ۱۳۸٩/٥/٢٧
   » پرسش و پاسخ : 13- مقبولیت :: ۱۳۸٩/٥/٢٧
   » پرسش و پاسخ : 12 – کشف، انتصاب یا انتخاب :: ۱۳۸٩/٥/٢٧
   » پرسش و پاسخ : 11 – منبع فقهی اندیشه ولایت فقیه :: ۱۳۸٩/٥/٢٤
   » پرسش و پاسخ : 10 – دور در انتخاب رهبر :: ۱۳۸٩/٥/٢٤
   » پرسش و پاسخ : 9 – اختیار خبرگان و عزل رهبری :: ۱۳۸٩/٥/٢٤
   » پرسش و پاسخ : 8 – تعیین مصداق :: ۱۳۸٩/٥/٢٤
   » ………………….می دانید چرا قرآن پذیرفتن خبر فاسق را منع می کند؟ :: ۱۳۸٩/٥/٢٤
   » پرسش و پاسخ: 7- نظارت بر رهبری :: ۱۳۸٩/٥/٢٢
   » پرسش و پاسخ: 6- انتقاد از رهبری :: ۱۳۸٩/٥/٢٢
   » پرسش و پاسخ: 5 – پاسخگو بودن حاکم اسلامی :: ۱۳۸٩/٥/٢٢
   » …………….. دمکراسی در جمهوری اسلامی برتر از آمریکا :: ۱۳۸٩/٥/٢٢
   » پرسش و پاسخ : 4- دمکراسی و حکومت اسلامی :: ۱۳۸٩/٥/٢٢
   » پرسش و پاسخ : 3- نایب امام زمان (ع) :: ۱۳۸٩/٥/٢٢
   » پرسش و پاسخ: 2- مشروعیت، الهی یا مردمی :: ۱۳۸٩/٥/٢۱
   » پرسش و پاسخ : 1- ولایت مطلقه فقیه :: ۱۳۸٩/٥/٢۱
   » به وبلاگ دکتر احمد جهان بزرگی خوش آمدید :: ۱۳۸٩/٥/٢۱

  1. سپتامبر 16, 2010 در 2:05 ق.ظ.
  2. سپتامبر 16, 2010 در 3:07 ق.ظ.

  پاسخی بگذارید

  در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

  نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

  شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

  عکس گوگل+

  شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

  تصویر توییتر

  شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

  عکس فیسبوک

  شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

  w

  درحال اتصال به %s

  %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: